BIG WHITE - Áramsínes LED-es lpt 8.7W/48DC 2700K 670lm DALI 20° 48V SYSTEM SX134805 - 1006760
MásolásMásolás
Ár- és raktárinformációk megtekintéséhez kérjük, jelentkezzen be!
Specifikációk
  • Ház színe - fekete
  • Foglalat - egyéb
  • Fényforrással - Igen
  • Ház anyaga - alumínium
  • Alkalmas fényszalag-konfigurációhoz - Nem
Csomagolás és feltételek
  • 1 darab
  • Nem visszaküldhető termék
Vonalkód
Sonepar cikkszám
SX134805
Gyártói cikkszám
Gyártói típuskód
NUMINOS®XS 48V DALI PD B/W 2700K 20°
Ház színe:
fekete
Foglalat:
egyéb
Fényforrással:
Igen
Ház anyaga:
alumínium
Alkalmas fényszalag-konfigurációhoz:
Nem
Dimmelés DALI:
Igen
Búra anyaga:
egyéb
Feszültség fajtája:
AC
Dimmelés 1-10 V:
Nem
Fénykilépés:
direkt
Színhőmérséklet:
2700-2700 K
Dimmelés DALI-2:
Alkalmazható fényforrások száma:
1
Dimmelés fázis-kivágás:
Működtetőt tartalmazza:
Hosszúság:
50 mm
Átmérő:
50 mm
Dimmelés 0-10 V:
Védettség (IP):
IP20
Dimmelés RF:
Fényeloszlás:
szimmetrikus
Dimmelés Touch and Dim:
Reflektor:
Ingahossz:
1500-1500 mm
Dimmelés mit Push-button:
Közvetlen-/közvetett részek külön szabályozhatók:
Alkalmas vészfényhez:
Szélesség:
50 mm
Fényszín:
fehér
Magasság / mélység:
80 mm
Függesztékkel szállítva:
Sugárzási szög állítás:
Fényforrás:
LED nem cserélhető
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál:
50000 h
Rendszer teljesítmény:
8.7 W
Munkahelyi világításhoz alkalmas az EN 12464-1 szabvány szerint:
Névleges feszültség:
48-48 V
Névleges áram:
200-200 mA
Működtető:
LED-működtető áramvezérelt
Cserélhető vezérlés:
Dimmelés DMX:
Dimmelés DSI:
Dimmelés programozható:
Dimmelés potenciométer (készülékbe épített):
Dimmelés gyártó specifikus:
Dimmelés hálózati feszültség moduláció:
Dimmelés fázis-bevágás:
Dimmelés Zigbee:
Fényelosztó:
Ütésállóság (IK):
IK02
Érintésvédelmi osztály az IEC 61140 szerint:
III
A fényforrás energiahatékonysági osztálya az EU 2019/2015-ös irányelve szerint:
F
Lámpateljesítmény:
8.7-8.7 W
Színvisszaadási fokozat CRI:
90-100 (1A osztály)