BIG WHITE - Menny izzós lpt GU10 max 11W IP54 NAUTILUS SX135997 - 1002867
MásolásMásolás
Ár- és raktárinformációk megtekintéséhez kérjük, jelentkezzen be!
Specifikációk
  • Alkalmas süllyesztett szerelésre - Nem
  • Mennyezetre szerelhető - Igen
  • Fényforrással - Nem
  • Alkalmas falon kívüli szerelésre - Igen
  • Ház színe - fekete
Csomagolás és feltételek
  • 1 darab
  • Nem visszaküldhető termék
Vonalkód
Sonepar cikkszám
SX135997
Gyártói cikkszám
Gyártói típuskód
NAUTILUS WL QPAR51 black
Alkalmas süllyesztett szerelésre:
Nem
Mennyezetre szerelhető:
Igen
Fényforrással:
Nem
Alkalmas falon kívüli szerelésre:
Igen
Ház színe:
fekete
Dimmelés DALI:
Ház anyaga:
alumínium
Foglalat:
GU10
Alkalmas függesztésre:
Dimmelés 1-10 V:
Mozgásérzékelővel:
Feszültség fajtája:
AC
Névleges feszültség:
220-240 V
Ütésállóság (IK):
IK02
Működtetőt tartalmazza:
Dimmelés fázis-kivágás:
Alkalmas fényszalag-konfigurációhoz:
Dimmelés DALI-2:
Dimmelés 0-10 V:
Működtető:
nem szükséges
Dimmelés fázis-bevágás:
Alkalmas vészfényhez:
Fényérzékelővel:
Dimmelés RF:
Cserélhető vezérlés:
Ház felületvédelme:
lakkozott
Dimmelés programozható:
Dimmelés Zigbee:
Fénykilépés:
direkt
Érintésvédelmi osztály az IEC 61140 szerint:
I
Hosszúság:
135 mm
Dimmelés mit Push-button:
Dimmelés DSI:
Dimmelés Touch and Dim:
Fényelosztó:
egyéb
Dimmelés gyártó specifikus:
Dimmelés DMX:
Szélesség:
170 mm
Külső átmérő:
98 mm
Dimmelés hálózati feszültség moduláció:
Huzalozás típusa:
vég
Magasság / mélység:
98 mm
Lámpateljesítmény:
11-11 W
Fényforrás:
LED cserélhető
Vezérlés bluetooth-on keresztül:
Légrésekkel:
Fényerő állítás:
Rendszer teljesítmény:
11 W
Kompatibilis az Apple HomeKittel:
Folyamatos fényáram szabályozás:
Sugárzási szög állítás:
Kompatibilis az Amazon Alexával:
Kompatibilis a Google Segéddel:
IFTTT-támogatással:
Munkahelyi világításhoz alkalmas az EN 12464-1 szabvány szerint:
Alkalmazható fényforrások száma:
1
Falra szerelhető:
Dimmelés potenciométer (készülékbe épített):
A fényforrás energiahatékonysági osztálya az EU 2019/2015-ös irányelve szerint:
nem szükséges
Szabályozható színhőmérséklet:
Kompatibilis a Casambival:
Menny izzós lpt GU10 max 11W IP54 NAUTILUS