LEDVANCE - Reflektor 10W LED-es 1200lm 4000K IP65 fehér 3Y SN122711 - 420908
MásolásMásolás
LEDVANCE - Reflektor 10W LED-es 1200lm 4000K IP65 fehér 3Y SN122711
Ár- és raktárinformációk megtekintéséhez kérjük, jelentkezzen be!
Specifikációk
  • Alkalmas süllyesztett szerelésre - Nem
  • Ház színe - fehér
  • Állíthatóság - fordítható
  • Alkalmas falon kívüli szerelésre - Igen
  • Mennyezetre szerelhető - Nem
Csomagolás és feltételek
  • 1 darab
  • Nem visszaküldhető termék
Vonalkód
Sonepar cikkszám
SN122711
Gyártói cikkszám
420908
Gyártói típuskód
FL PFM 10W/4000K SYM 100 WT
Alkalmas süllyesztett szerelésre:
Nem
Ház színe:
fehér
Állíthatóság:
fordítható
Alkalmas falon kívüli szerelésre:
Igen
Mennyezetre szerelhető:
Nem
Mozgásérzékelővel:
Színhőmérséklet:
4000-4000 K
Falra szerelhető:
Igen
Névleges feszültség:
100-277 V
Kisugárzás szöge:
szabadon sugárzó
Fényforrással:
Fényérzékelővel:
Ház anyaga:
alumínium
Dimmelés DALI:
Áramsínre szereléshez alkalmas:
Foglalat:
nincs
Dimmelés fázis-kivágás:
Szorító szereléshez alkalmas:
Alkalmas függesztésre:
Feszültség fajtája:
AC
Emelvényre/padlóra szerelésre alkalmas:
Működtetőt tartalmazza:
Dimmelés 1-10 V:
Traverz szereléshez alkalmas:
Dimmelés 0-10 V:
Dimmelés DALI-2:
Dimmelés fázis-bevágás:
Búra anyaga:
üveg átlátszó
Működtető:
EVG
Alkalmas kötélrendszerhez:
Felület lekefélve:
Felület:
porszórt
Cserélhető vezérlés:
Dimmelés hálózati feszültség moduláció:
Fényeloszlás:
szimmetrikus
Alkalmazható fényforrások száma:
1
Dimmelés DMX:
Érintésvédelmi osztály az IEC 61140 szerint:
I
Dimmelés RF:
Dimmelés Zigbee:
Reflektor:
nincs
Dimmelés gyártó specifikus:
Színvisszaadási fokozat CRI:
80-89 (1B osztály)
Dimmelés Touch and Dim:
Dimmelés DSI:
Dimmelés LineSwitch:
Ütésállóság (IK):
IK07
Fényelosztó:
reflektor
Dimmelés programozható:
Lámpateljesítmény:
10-10 W
Dimmelés mit Push-button:
Magasság / mélység:
36 mm
Fényszín:
fehér
Dimmelés Sine Wave Reduction:
Szélesség:
131 mm
Fénykilépés:
direkt
Rendszer teljesítmény:
10 W
Csatlakozási mód:
egyéb
Hosszúság:
122 mm
Teljesítményfaktor:
0.9
Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál:
70000 h
Pólusszám:
3
Huzalozás típusa:
vég
Színkonzisztencia (McAdam-ellipszisek):
SDCM5
Fényforrás:
LED nem cserélhető
Dimmelés potenciométer (készülékbe épített):
Teljes harmonikus torzítás (THD):
19 %
Névleges áram:
49-49 mA
Névleges környezeti hőmérséklet az IEC 62722-2-1 szerint:
-30-50 °C
Névleges fényáram az IEC 62722-2-1 szerint:
1200-1200 lm
Fényhasznosítás:
120-120 lm/W
Izzószál vizsgálat IEC 60695-2-11 szerint:
650 °C - 30 s
Fotóbiológiai biztonság EN 62471 szerint:
RG1
Munkahelyi világításhoz alkalmas az EN 12464-1 szabvány szerint:
A lámpatest hőszigetelő anyaggal borítható:
Reflektor 10W LED-es 1200lm 4000K IP65 fehér 3Y